Buca Pedagog

Buca Pedagog

İzmir Pedagog ve Buca da pedagog aramaya başladıysanız muhtmelen Google da pedagog İzmir Buca Pedagog tavsiye” “Buca Pedagog önerisi” ile bize ulaşmış olma ihtimaliniz yüksek, İzmir uzak bir yerden arıyorsanız alanında uzman bir pedagog bulamadıysanız size yakın, İzmir’ bucada bizi bulabilirsiniz. Kurumumuzun en büyük farkı kendi alanında uzman sadece çocuk ve ergen ile çalışan özel bir kadromuzun olmasıdır. Biz kurum olarak yıllarca çocuk ve ergen konusunda kafa yormuş, her hafta 5 pedagog ve alanda çocuk adliyesi, özel eğitim, ilkokul, ortaokul, lise de yıllarca çocuk ve aileleriyle çalışmış uzman klinik Aybros Psikoloji önderliğinde toplantılar yaparak her seferinde bir şeyler katıyoruz.

Buca Pedagog, Buca Çocuk Psikoloğu lisans ve yüksek lisans öğrenimini çocuk psikolojisi üzerine uzmanlaşarak ve bu alanda tecrübelenmiş psikolog, psikolojik danışmanlar ilk başta siz ailelerle ayrıntılı bir görüşme gerçekleştirir, 60 dakikalık süre de kalan zamanda çocuk ile tanışır, gözlemler. Daha sonraki seanslar ağırlıklı olarak çocuk ve ergen ile görüşür, ailelere 5 yaş altı gruba seans sonrası, 5 yaşından büyük olan çocuklar ise evde çocuk ergen yok iken pedagogumuz ya da uzman klinik psikoloğumuz telefon ile bilgilendirme ve yönlendirme yapar. Çocuk ve ergene ailenin isteği ya da pedagog, çocuk ergen uzmanlarımızın gerekli gördüğü durumlarda zeka testleri, gelişim envanterleri, projektif testler uygalanabilmektedir.

Buca Pedagog için Türkiye’nin en güzel incisi İzmir’de en iyi hizmet anlayışıyla size en yakın psikolog, pedagog, çocuk ve ergen psikolojisi, psikoterapisi ile İzmir’in beş farklı ilçesinde; Çocuk Psikolojisi ve Pedagoji, Ergenlik Psikolojisi, Ebeveyn Danışmanlığı, alanlarında hizmet vermekteyiz. Profesyonel bir yardım alınması gerektiğini düşündüğünüzde size en uygun pedagog için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Sizlere yakın merkezlerimiz; Konak, Balçova, ve Bornova da pedagog çocuk ergen psikolojisi arayanlar için yakın olarak Alsancak merkezi. Bostanlı, Mavişehir, Çiğli, Bayraklı bölgelerinde pedagog çocuk ergen uzmanı arayanlar için: Karşıyaka merkezi. Buca, Torbalı, Karabağlar ilçelerine yakın pedagog arayanlar için; Gaziemir merkezimiz, Dikili, Soma, ilçelerine yakın şubemiz ise Bergama’yı tercih edebilirsiniz. Diğer şubemiz ise Aliağa merkezimizdir. Kurumumuz şuan İzmir de pedagog tavsiyesi, ve yorumlarını en fazla alan kurumdur.

Buca Pedagog ve Çocuk, Ergen Psikolojisi alanında da kendini kanıtlayan Aybros Psikoloji, Alsancak – Karşıyaka – Gaziemir – Aliağa – Bergama da olmak üzere İzmir’de 5 merkezde 5 pedagog, uzman çocuk ergen psikoloğu ile Ege’nin güzel halkına hizmet vermek için çalışmaktadır. İzmir ve Türkiye’ de kendini çocuk ve ergen konusunda geliştirmiş, pedagoloji alanında hizmet veren uzman sayısı çok azdır. Genelde İzmir’de psikoloji merkezleri ve psikoloji klinikleri Alsancak, Karşıyaka’da yoğunlaşmıştır. Bu merkezlerde de çocuk, ergen, yetişkin, aile ve çift terapisini maalesef aynı psikoloji uzmanları yapmaktadır. Bu da çocuk ve ergen sorunları hakkında uzmanlaşmayı zorlaştırmaktadır. Aybros Psikoloji Ailesi olarak uzmanlarımız sadece belli alan ve konularda uzmanlaşmış bir kadrodur. Ve İzmir ili ve ilçelerine de kendi dallarına hakim psikolog ve pedagog kadrosu ile hizmet vermektedir.

İnternet üzerinde arama yaparken Buca Pedagog, Çocuk Pedagog Buca, Çocuk Pedagoğu Buca, 2 Yaş Pedagog İzmir, Buca Pedagog Tavsiye, Yorumları, Buca Pedagog Önerisi gibi kelimeler ile aradığınızda Aybros Psikoloji Merkezi ve Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek ekibine ulaşmış olabilirsiniz. Bunun iyi bir nedeni vardır. Çünkü sitemizi ve uzman kadromuzu detaylı olarak incelerseniz, hakkımızdaki olumlu yüzlerce yorumu da göreceksiniz. Yorumların bir çoğu bize danışanlar tarafından yapılan özgün ve gerçek yorumlardır. Özel bir pedagog arayan tüm İzmirlilerin ilk pedagog tercihleri olmaktan büyük gurur duymaktayız. İşimizi önce işimize saygı ve danışanlarımıza sevgi ile yapmaktayız. Malesef ki İzmir de pedagog olan hastane arıyorsanız; İzmir devlet hastanelerinde pedagog bulmanız çok zordur. Genel olarak çocuk ergen psikiyatrisi dalında hizmet veren uzmanlar vardır. Çok ağır sorunlarda hastanelerdeki çocuk psikiyatri servisleri mutlaka ki gereklidir. Fakat çocuk pedogojisi alanında hastanede danışmanlık almak zaten imkansız gibi iken böyke bir devlet hastanesi bulsanız dahi bir hastane ortamının sorunlarının başında olan bir çocuk için çok ta doğru bir yer olmadığını takdir edebilirsiniz. Psikloji kliniğimizin sıcak ve samimi ortamında hizmet veren uzmanlarımız doğal olarak ki çocuğunuzun ruhsal sıkıntılarına odaklanarak ve çocuğunuzu daha büyük streslere ve içine kapanma eylemlerine sokmadan hizmet verebilmektedir. Tekrar belirtmek isteriz ki sadece çocuk ve ergen konusunda uzmanlaşmış kendilerini tamamen bu grup üzerinde geliştirmiş bir ekiptir.

Buca Pedagog

https://www.aybrospsikoloji.com/hizmetlerimiz/izmir-cocuk-psikologu-ve-pedagog/buca/

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan