Farmasi Danışman Girişi Yapmak ve Sponsor Seçimi

Farmasi Danışman Girişi Yapmak ve Sponsor Seçimi

Farmasi yerli ve milli sermayeye dayalı bir ürün olmasından kaynaklı, benzer kozmetik markalarından çok daha uygun fiyatlara alıcı bulabilmektedir. Aynı özelliklerde yabancı kaynaklı ürünler Farmasi ürünlerinden çok daha pahalıya satılmaktadır. Piyasadaki benzer markalarla aynı özelliklerde olması ve fiyatlarının çok düşük olmasından dolayı çok fazla rağbet görmektedir. Ayrıca sadece uygun fiyata kozmetik ürünü satın almakla kalmıyor, ürün satıcısı da olabiliyorsunuz. Farmasi’nin resmi sitesinden üyelik oluşturarak Farmasi danışmanı olabilirsiniz. Farmasi danışmanları altlarında çalışacak üyeler toplayarak üyelerinin de sattığı ürünlerden primle para kazanabilirsiniz.

Farmasi Danışmanı olmak için Türkiye Vatandaşı ve on sekiz yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Avon, Herbalife vb. markalarda üye olabilmek için belirli miktarda ürün stok yapmanız  yani üyelik için ücret ödemeniz gerekmektedir. Ancak Farmasi ücretsiz üyelik sistemiyle herhangi bir üyelik ücreti ödemeden satış yapabilirsiniz. Aynı şekilde altınızda oluşturacağınız üyelerde Farmasi’ye tamamen ücretsiz bir şekilde üye olabilirler. Farmasi üyelik için ücret talep etmez. Böylelikle sermayeye ihtiyaç duymadan Farmasi girişimcisi olabilirsiniz.

Farmasi hakkında daha fazla bilgi toplamak ve Farmasi üyelik şartlarında bilgi almak için bu yazıları okuduğunuzu biliyoruz. Sizlere en doğru satış danışmanlığını ve adımları anlatmaya çalışacağız. Sizinle aynı sektörde bulunan satış danışmanlarından bir adım önde olmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Sizlere en ince detayları aktarmaya çalışacağız.

Üyelik ve Sponsorluk

Size üye yapan kişiye Farmasi sponsoru denir. Aynı zamanda her Farmasi sponsoru birer Farmasi danışmanıdır. Sponsor üyenizi iyi seçmeniz size vereceği danışmanlık ile doğru orantılıdır. Sizinle ilgilenebilecek doğru bilgiyi aktarabilecek doğru sponsor seçmek aslında bu işin püf noktasıdır diyebiliriz. Sponsorun ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olması sizin soracağınız sorulara doğru ve net bilgiler vermesi ürünü pazarlamanız açısından hayati önem taşımaktadır. Sponsorunuz size doğru cevapları veremezse ya da eksik bilgiler ile sizi geçiştirirse müşterilerinize uygun ürün satma noktasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Farmasi ürünleri ve katalogları her ay farklı şekilde yayınlanmaktadır. Sponsorunuz katalogları takip etmeli ve sizi bu doğrultuda en etkili şekilde yönlendirmelidir. Kataloglarda her ay ürün fiyatları değişmektedir. Ürün fiyatlarında yaşanan düşüşleri sponsorunuz size doğru bir şekilde aktardığın elde edeceğiniz kar oranları otomatik olarak artıracaktır.

 

 

 

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan